Przewiń w dół

O nas

Styl życia

Nasza filozofia

Warsaw Attics ma zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy wybór apartamentów w oryginalnych kamienicach warszawskich. Perfekcyjnie zlokalizowanych w prestiżowych częściach Warszawy z niezwykłym widokiem i rozkładem.

Naszą filozofią jest wyszukiwanie najlepszych warszawskich kamienic, poznawanie ich historii i genius loci, po to by jak najpełniej wpisać się w ich kontekst, przywrócić ich świetność i stworzyć unikatowe miejsce do mieszkania.

Przywiązujemy dużą wagę do restauracji i przywracania kamienicom ich najlepszych dni. Nasze działania w końcowym efekcie owocują wyjątkowymi apartamentami dla niezwykłych ludzi.

Obiecujemy Państwu dostarczyć mieszkania, które będą uwodzić niepowtarzalnym stylem, atmosferą wyszukanym smakiem i najwyższym standardem. Kamienice oddamy Wam odnowione, z zachowaniem i uzupełnieniem historycznych detaliarchitektonicznych. Oddamy Wam wspaniałe miejsce do życia!

sw-Barbary-biuro-1e

Kilka słów o nas

O Warsaw Attics

WARSAW  ATTICS  jest spółką specjalizującą się w transformacji strychów zabytkowych warszawskich kamienic w komfortowe mieszkania oferujące najwyższe standardy wygody i jakości wykończenia jak i wszelkie współczesne udogodnienia oraz rozwiązania architektoniczne. Poprzez przekształcenie historycznej tkanki budynków uzyskujemy, przy pełnej współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, pełnowartościowe lokale mieszkalne, jednocześnie bardzo często uczestnicząc w procesie rewitalizacji całych kamienic. WARSAW ATTICS to doświadczona firma, której akcjonariusze mają na koncie dziesiątki realizacji transformacji zabytkowych budynków czy jednostek mieszkalnych we współczesne perły miejskie w Warszawie i Paryżu.

WARSAW ATTICS jest spółką wyspecjalizowaną w kompleksowych remontach strychów zabytkowych warszawskich kamienic. Zmieniamy poddasza w komfortowe mieszkania, które wykończamy zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi i wyposażamy w nowoczesne udogodnienia. Dla każdego mieszkania szukamy indywidualnych rozwiązań architektonicznych.

Przez przekształcenie historycznej tkanki budynków uzyskujemy, przy pełnej współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, pełnowartościowe lokale mieszkalne.. WARSAW ATTICS to doświadczona firma, której akcjonariusze wielokrotnie uczestniczyli w procesie przekształcania zabytkowych budynków oraz pojedynczych lokali we współczesne perły architektury miejskiej w Warszawie i Paryżu.

WARSAW ATTICS to spółka powstała z połączenia pasji architektonicznej, budowlanej i dekoratorskiej czterech osób. Każdy z nas wnosi do naszej firmy to w czym czuje się najlepiej i dzięki temu możemy robić to co kochamy, w jak najlepszy sposób.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

 

+48 603 88 11 77    +48 510 468 596

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną od Warsaw Attics, z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Targowej 76 lok. 42.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych partnerom biznesowym Warsaw Attics w celu przedstawienia im drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwie w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.